2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Szczecin
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 13 maja 2024

Kucharz śniadaniowy

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Opis stanowiska:

Hotel "Halo Szczecin" zaprasza do współpracy kreatywnego kucharza śniadaniowego, który podniesie gastronomiczny prestiż naszego nowo otwartego obiektu. Halo to nowa polska marka sieci hoteli i obiektów, która oferuje nowoczesny standard obsługi w możliwie przystępnych cenach. Poszukujemy doświadczonego pasjonata, gotowego wprowadzić smakowe doznania i wyjątkowe potrawy do naszej oferty. Kandydat powinien wykazywać się pasją do gotowania. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie unikatowych dań, dbanie o jakość oraz zadowolenie naszych Gości.

Obowiązki:

- Tworzenie innowacyjnych dań, dostosowanych do oczekiwań Gości

- Zapewnienie wysokich standardów jakościowych i estetycznych potraw

- Monitorowanie przestrzegania zasad higieny i bezpieczeństwa żywnościowego

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku kucharza w hotelu lub restauracji

- Kreatywność, umiejętność tworzenia zróżnicowanych menu

- Zaangażowanie w utrzymanie wysokich standardów gastronomicznych

- Pasja do eksperymentowania z nowymi smakami i technikami kulinarnymi

-Znajomość aktualnych trendów kulinarnych

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy

- Możliwość kształtowania koncepcji kulinarnych w nowoczesnym otoczeniu

- Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

- Korzystne warunki zatrudnienia oraz benefity dla pracowników

Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszej gastronomicznej przygody w "Halo Szczecin", prześlij swoje CV. Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości nazwy stanowiska.

Razem twórzmy niepowtarzalne doświadczenia kulinarne w "Halo Szczecin"- miejscu, gdzie smak łączy się z elegancją!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 917970210