2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Wola
Dodane 30 maja 2024

Kucharz sekcja zimna Fabryka Norblina

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

**Paradise Group** poszukuje ambitnych i zmotywowanych osób na stanowisko **Kucharz sekcja zimna**.

**Obowiązki:**

- Przygotowywanie składników do potraw

- Wspomaganie szefa kuchni w codziennych obowiązkach

- Udział w przygotowywaniu dań zgodnie z ustalonymi recepturami (sałatki, desery, przystawki)

- Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

- Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa

**Wymagania:**

- Podstawowe doświadczenie w pracy w kuchni

- Pasja do gotowania i chęć nauki

- Umiejętność pracy w zespole - Sumienność i dokładność - Znajomość zasad HACCP będzie dodatkowym atutem **Oferujemy:** - Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego - Pracę w dynamicznym zespole - Atrakcyjne wynagrodzenie - Elastyczne godziny pracy Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: bocca.norblin(małpa)gmail.com

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 920433059