2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Zamość
Dodane 30 kwietnia 2024

Kucharz Restauracja - Zamość

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Samodzielny Kucharz Zmianowy Poszukiwany - Manufaktura Smaku, Zamość

Znana z wyjątkowej jakości dań i pasji do lokalnych produktów, poszukuje doświadczonego i kreatywnego Samodzielnego Kucharza Zmianowego.

Jesteśmy restauracją, która stawia na innowacyjność w kulinariach, jednocześnie czerpiąc z tradycyjnych przepisów regionu.

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań kulinarnych i chce być częścią naszego dynamicznego zespołu, dołącz do nas!

*Oferujemy:*

- Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej firmie.

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

- Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

- Elastyczny grafik, umożliwiający zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

*Oczekujemy:*

- Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

- Kreatywności w tworzeniu dań oraz pasji do gotowania.

- Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.

- Znajomości zasad HACCP.

- Dyspozycyjności do pracy zmianowej, również w weekendy.

*Zakres obowiązków:*

- Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującym menu.

- Utrzymanie porządku i higieny na stanowisku pracy.

- Aktywny udział w tworzeniu nowych pozycji menu.

- Zarządzanie zapasami i kontrola jakości używanych produktów.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i mieć realny wpływ na rozwój Manufaktury Smaku, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV Dołącz do nas i pokaż, jak duży smak może mieć pasja!

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Zamość
ID: 915433340