2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podkarpackie
  6. Kucharz - Rzeszów
Dodane 01 maja 2024

Kucharz Restauracja Karczma Biała

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Karczma Biała w Rzeszowie, specjalizująca się w kuchni polskiej zatrudni osobę na stanowisko kucharz.

Praca zmianowa w godzinach 9:00 - 20:00

Opis stanowiska:

• przygotowywanie potraw i dań kuchni polskiej

• nadzór nad jakością przygotowywanych potraw,

• utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP,

• dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności

Wymagania:

• umiejętność pracy w zespole,

• samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy,

• doświadczenie na danym stanowisku pracy (mile widziane)

CV z zdjęciem prosimy wysyłać mailowo. Osoby zainteresowane pracą prosimy również o kontakt telefoniczny w godz. 10-18 na numer: 53*******05

Warunki zatrudnienia do ustalenia na spotkaniu (umowa o prace/zlecenie, B2B)

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912499465