2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Pruszcz Gdański
Dodane 04 kwietnia 2024

Kucharz - Pruszcz Gdański

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

 Zadania/Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • umiejętność kontroli stanów magazynowych i zamówień;

  • kontrola jakości dostarczanych produktów;

  • nadzór nad jakością serwowanych potraw/pomoc w ich przygotowywaniu;

  • czystość oraz dbanie o stanowisko i powierzone mienie;

  • sumienne wykonywanie obowiązków;

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • stawka od 33zł/h

  • pracę w systemie zmianowym 2x2 (2 dni pracy x 2 dni wolne) - pełen wymiar

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 909356014