2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Smardzewice
Dodane 19 kwietnia 2024

Kucharz-praca w hotelu

Lokalizacja

Smardzewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Hotel Molo poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Kucharz

Miejsce pracy: Smardzewice

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą lub poleceniami szefa kuchni

  • wsparcie przy planowaniu menu i dobieraniu składników

  • przygotowywanie i obróbka surowców oraz wybór odpowiednich przypraw i składników

  • przygotowywanie różnych dań zgodnie z ustalonym standardem jakości

  • zapewnienie odpowiednich porcji i prezentacji potraw

  • dbałość o higienę i bezpieczeństwo pracy w kuchni

  • przestrzeganie obowiązujących standardów dotyczących jakości i bezpieczeństwa żywności

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy

  • profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie

  • stabilne zatrudnienie

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • szkolenia stanowiskowe

  • ubezpieczenie grupowe

  • zniżki pracownicze na basen i zabiegi SPA dla pracowników

Aplikuj już dziś i stań się częścią naszego zespołu!

Prosimy o dopisanie w aplikacjach klauzuli:

Lokalizacja

Smardzewice,

Łódzkie

Łódzkie, Smardzewice
ID: 912999275