2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Luboń
Dodane 23 kwietnia 2024

Kucharz - praca Luboń

Lokalizacja

Luboń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel w Luboniu poszukuje pracowników do kuchni – nowy operator obiektu

Opis stanowiska:

• przygotowywanie dań zgodnie ze standardami;

• dbanie o odpowiednią estetykę potraw;

• stosowanie zasad HACCP;

• dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych;

• umiejętne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat;

• dbanie o czystość w miejscu pracy.

Oczekujemy:

• doświadczenie zawodowe w pracy w gastronomii oraz wysublimowany smak;

• samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;

• umiejętność pracy z ludźmi oraz dla ludzi;

• posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych;

• wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, zaangażowania;

• odpowiedzialności oraz rzetelności w pracy, umiejętności organizacji własnej pracy oraz pracy w zespole.

Oferujemy:

• pracę pełną wyzwań (modernizacja obiektu);

• pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze;

• zdobycie doświadczenia;

• rozwój w obiekcie hotelowym podwyższającym standard usług oraz rozwój restauracji jako samodzielnego produktu przy pełnej współpracy z częścią hotelową;

• elastyczny grafik;

• szkolenia wprowadzające;

• komfortowe warunki pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to wyślij swoje CV w formularzu. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści oraz o zapoznanie się z poniższymi informacjami: „Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji w systemie internetowym. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest SANMAR sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczenia tam zdjęcia (wizerunku). Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie”.

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 879351382