2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Zagórze Śląskie
Dodane 12 kwietnia 2024

Kucharz / pomoc kuchenna

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zagórze Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lake Club Fregata w Zagórzu Śląskim to bardzo dobrze znana i renomowana restauracja oraz butikowy pensjonat . Prowadzony z pasją od 20 lat w magicznej lokalizacji.

Do naszego zespołu poszukujemy chętnych osób na stanowisko :

  • kucharz

  • pomoc kuchenna

Od kandydatów oczekujemy :

  • pasji do gotowania i chęci uczenia się tworzenia dań

  • znajomości obsługi urządzeń gastronomicznych,

  • dobrej organizacja pracy;

  • łatwości nawiązywania kontaktów,

  • aktualnej książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych dyspozycyjności

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dań według receptur i standardów restauracji,

  • dbałość o jakość i prezentacje wydawanych dań,

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

  • współpraca z Szefem kuchni i stosowanie się do jego zaleceń oraz standardów pracy

Oferujemy :

  • ciekawą pracę w prestiżowym miejscu

  • umowę o pracę oraz częściowy zwrot kosztów dojazdu

  • przyjemną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju i samorealizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • elastyczny grafik dopasowany do indywidualnych potrzeb

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem

Lokalizacja

Zagórze Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zagórze Śląskie
ID: 911285666