2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
Dodane 07 maja 2024

Kucharz - pomoc kuchenna catering biurowy

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby na stanowisko pomoc kuchenna - sałatki , kanapki

Praca w godzinach 5:00-14:00 /niedziela - czwartek , piątek zmianowo 7 h/

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie obiadów głównie kuchnia Polska

  • przygotowywanie sałatek, focaci, panini , buritto, tortilli zgodnie z recepturami

  • przygotowywanie sosów i sałatek, bowli zgodnie z recepturami

  • wprowadzanie nowych receptur

  • dbanie o estetykę

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • składanie zamówień pod daną produkcje

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • aktualna książeczka sanepidowska

  • sumienność, zaangażowanie, uczciwość

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym zespole

  • umowę zlecenie

  • pracę w energicznym zespole

  • rabaty pracownicze

  • darmowy obiad

  • stawka 25złz-35zł netto w zależności od doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem na adres e-mail.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.

dodatkowy kontakt w sprawie pracy

Tel: 60*****00

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
ID: 667585144