2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Kucharz / Piekarz - Hotel Warszawa 5*

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do 5* Hotelu Warszawa w centrum Warszawy poszukujemy osoby na stanowisko Kucharz oraz na stanowisko Piekarz.

W aplikacji proszę wskazać na jakie stanowisko wysyłane jest zgłoszenie.

Zakres obowiązków:

Do podstawowych obowiązków Kucharza / Piekarza należy ścisła współpraca i wykonywanie poleceń:

      Szefa Kuchni, z-cy Szefa Kuchni, Dyrekcji Spółki.

A w szczególności:

  • Prawidłowe i efektywne wykorzystanie art. spożywczych w procesie produkcji

  • Dbałość o jakość i formę serwowanych dań i bufetów

  • Utrzymywanie wzorowego stanu higieny w kuchni

  • Utrzymanie systemu HACCAP

  •  Ciągłe dążenie do udoskonalenia i usprawnienia pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Wzorowe wykonywanie poleceń przełożonych

  • Przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz dyscypliny pracy

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność pracy pod presją czasu

  • Uczciwość, sumienność, dbałość o szczegóły, praca wg wyznaczonych standardów

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy i święta

  • Umiejętność pracy indywidualnej jak i zespołowej

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w obiektach hotelowych

  • Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie, pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywacyjne wynagrodzenie oraz uczestnictwo w hotelowym planie premiowym.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 710308853