2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Poznań
  7. Kucharz - Stare Miasto
rekrutacja.poznan
Dodane 11 czerwca 2024

Kucharz Park Inn by Radisson

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Kucharz / Cook

Cenisz produkty i wiesz, jak je połączyć w naprawdę pyszne dania? Uważasz, że zimowe menu można urozmaicić dzikim czosnkiem, a szparagi nie muszą być największym sezonowym osiągnięciem?

Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, by każda chwila była niezapomniana, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem.

Szukamy pasjonatów hotelarstwa właśnie takich jak Ty!

Twój zakres obowiązków:

Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami,

Dbanie o wysoką jakość, świeżość i dobrą prezentację dań,

Utrzymywanie porządku i higieny na stanowisku pracy,

Wsparcie sprawnego funkcjonowania działu gastronomii, w którym wszystkie doświadczenia gości w zakresie gastronomii są dostarczane na najwyższym poziomie.

Nasze oczekiwania:

Umiejętność znajdowania kreatywnych rozwiązań, zaangażowania, optymizmu, nastawienie na zorientowanego na "nie ma rzeczy niemożliwych",

Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy samodzielnej jak i pracy w zespole,

Elastyczność w związku z godzinami pracy (system zmianowy).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 919874816