2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Biedrusko
Dodane 06 kwietnia 2024

Zatrudnię w Pałacu Biedrusko - kucharz

Lokalizacja

Biedrusko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pałac Biedrusko oraz Restauracja Pałacowa zatrudni osobę na stanowisko :

Kucharz

Oczekiwania :

  • Dyspozycyjność do pracy w elastycznych godzinach również w weekendy,

  • Doświadczenie w pracy na kuchni

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Aktualna książeczka sanepidu,

  • Dobra organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków :

  • Przyjmowanie dostaw,

  • Współpraca z Szefem Kuchni

  • Przygotowywanie posiłków dla gości hotelowych oraz restauracyjnych,

  • Przygotowywanie posiłków podczas wydarzeń (wesela, przyjęcia, konferencje)

  • Dbałość o jakość przyrządzanych potraw

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy

  • Stabilną prace w rozwijającym się obiekcie

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Elastyczny system pracy

  • Praca od zaraz

Aplikacje CV prosimy wysyłać poprzez OLX lub złożyć osobiście w Pałacu Biedrusko.

Więcej informacji pod numerem telefonu 79*******36

Przy aplikowaniu prosimy o dopisanie poniższej klauzuli

Wyrażam zgodę na kontakt z moją osobą w trakcie procesu rekrutacyjnego za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Lokalizacja

Biedrusko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Biedrusko
ID: 909950016