2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Białystok
  7. Kucharz - Nowe Miasto
Dodane 20 maja 2024

Kucharz na seksję mięsną na cały etat poszukiwany. Dobre warunki.

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy osoby na stanowisko kucharz do lokalu gastronomicznego przy ul. Wiejskiej 55.

Szukamy osoby silnej, obytej z mięsem (najważniejsze: wołowina i kurczak, ale też baranina i jagnięcina), która ma doświadczenie w pracy w gastronomii.

Główne obowiązki:

1. Marynowanie i krojenie mięsa

2. Nabijanie mięsa na donery.

3. Przygotowywanie dań według receptur.

4. Przygotowywanie sosów, dokrajanie skadników itp.

Oferujemy:

1. Uczciwą stawkę, uzależnioną od umiejętności i doświadczenia (jeśli jesteś osobą, której szukamy, na pewno się dogadamy)

2. Posiłek pracowniczy.

3. Grafik wysyłany na cąły miesiąc.

4. Pełne przeszkolenie.

5. Możliwość pracy na najlepszych produktach.

Napisz tutaj lub zadzwoń. Osobom bez doświedczenia, dziękujemy.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 919270699