2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Toruń
Dodane 25 maja 2024

Kucharz na Food Trucku - od 4,5 tys. w górę

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem naszej firmy i pojawieniem się na toruńskiej mapie kolejnego miejsca, w którym można skosztować naszej kuchni, poszukujemy na okres letni osoby na stanowisko Kucharz Food Tracka.

Obowiązki to między innymi:

·         Przygotowywanie posiłków dla klientów zgodnie z naszymi recepturami - burgery, frytki, sajgonki

·         Obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków

·         Utrzymywanie porządku ma miejscu pracy

·         Dbanie o powierzony sprzęt

·         Dokładność i sumienność w wykonywaniu swoich zadań

Wymagania:

-książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

- praca w godzinach nocnych nie jest dla Ciebie problemem

-poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w mobilnym punkcie gastronomicznym lub z minimalnym doświadczeniem w gastronomii

Oferujemy (oczywiście oprócz podstawowych obowiązków pracodawcy czyli wzajemnego szacunku, życzliwości, zrozumienia oraz terminowych wypłat):

-pracę w miejscu, gdzie relacje między ludźmi są ważniejsze niż wynik finansowy

-elastyczny grafik pracy

-ciepły posiłek w trakcie pracy

-pracę w młodym i energicznym zespole

Stawka: od 4,5 tys. w górę

Zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 920868653