2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Szczecin
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 28 maja 2024

Kucharz/młodszy kucharz w parku wodnym Fabryka Wody

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie potraw zgodnie z przepisami i wytycznymi ustalonymi przez szefa kuchni

- organizowanie pracy w kuchni, współpraca z szefem kuchni

- przyrządzanie ciepłych i zimnych dań śniadaniowych i obiadowych oraz à la carte

- estetyczne podawanie dań

- utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy oraz zasad bezpieczeństwa żywności w  oparciu o kodeksy GMP/GHP/HACCP

- dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych

- prowadzenie racjonalnej gospodarki surowcami

Nasze wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza, młodszego kucharza

- bardzo dobra organizacja własnej pracy

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i reagowania na zmiany

- punktualność

- bardzo dobra znajomość języka polskiego

- badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepid)

- dyspozycyjność, praca zmianowa, weekendy

- profesjonalizm, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- benefity przewidziane regulaminem obiektu

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 877155492