2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Praga-Południe
Dział Rekrutacji
Dodane 30 kwietnia 2024

Kucharz/ Kuchnia catering/ Umowa o pracę/ 6500 do 7500 zł brutto

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

Jesteśmy wiodącą firmą dużej grupy kapitałowej, operującą głównie w obszarach takich jak media, Internet, rozrywka i gastronomia.

Aktualnie poszukujemy do naszej kuchni cateringowej Kucharza

Wynagrodzenie: 6500- 7500 zł brutto

Umowa o pracę/ Umowa zlecenie

Praca w systemie zmianowym, kuchnia jest czynna od 6:00- 22:00. Praca również w weekendy.

Miejsce pracy: Jubilerska 10, Gocław.

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonym menu i recepturami

-utrzymywanie standardów

-dbanie o miejsce pracy oraz powierzony sprzęt

-dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i HACCP

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na stanowisku kucharza

- zaangażowania

-dyspozycyjności (praca zmianowa, również w weekendy)

Oferujemy :

- umowa o pracę, cały etat, dla osób zainteresowanych umowa zlecenie, wynagrodzenie 6500- 7500 zł brutto,

- duże pole do rozwoju w ramach spółki prowadzącej restauracje,

- ubezpieczenie na życie,

- opiekę medyczną i kartę sportową na preferencyjnych warunkach,

- darmowy parking.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 914071389