2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Toruń
Dodane 02 maja 2024

Kucharz Kuchni Ciepłej DOM SUSHI

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis stanowiska: Dom Sushi, renomowana restauracja specjalizująca się w kuchni japońskiej, poszukuje energicznej osoby na stanowisko Kucharza Kuchni Ciepłej. Doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem. Jeśli masz pasję do gotowania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w renomowanej restauracji, ta praca jest dla Ciebie! Obowiązki: Przygotowywanie dań ciepłych zgodnie z ustalonym menu oraz specjalnymi zamówieniami klientów Zapewnienie wysokiej jakości potraw poprzez staranne przygotowywanie składników oraz dbałość o estetykę prezentacji Zachowanie czystości i porządku w kuchni oraz przestrzeganie standardów sanitarnych Współpraca z zespołem kuchennym w celu zapewnienia płynności pracy oraz skoordynowanego działania Monitorowanie zapasów oraz współpraca z szefem kuchni w zakresie planowania menu i zamówień Wymagania: Pasja do gotowania i chęć nauki nowych umiejętności Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole Elastyczny grafik pracy Szkolenie w zakresie przygotowywania potraw kuchni japońskiej Jeśli jesteś gotowy podjąć nowe wyzwania i rozwijać się w kuchennym rzemiośle, prosimy o przesłanie CV Dołącz do Domu Sushi i wspólnie stwórzmy niezapomniane doświadczenia kulinarne dla naszych klientów!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 906343106