2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Wieliczka
Dodane 15 maja 2024

Kucharz/ Kucharka zmianowy do restauracji

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Hotelowa w Wieliczce w centrum przy Kopalni Soli zatrudni samodzielnego kucharza/ kucharkę.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kucharza z doświadczeniem i z pasją do gotowania. Bez nałogów.

Wymagania:

Wymagane doświadczenie, kreatywność, umiejętność pracy samodzielnej ale również w zespole, zaangażowanie, dyspozycyjność, gotowanie z pasją.

Oferujemy:

Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy, elastyczny grafik pracy.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 904098387