2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Opolskie
  6. Kucharz - Jakubowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka w Hotelu Jakubus Jakubowice k. Namysłowa

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jakubowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel JAKUBUS, to miejsce gdzie natura łączy się z nowoczesnością, gdzie spokój i cisza inspirują do działania, gdzie komfort odpoczynku konkuruje tylko z różnorodnością atrakcji.

JAKUBUS to nowy koncept, który łączy w sobie miejsce organizacji międzynarodowych zawodów jeździeckich, bazę konferencyjną oraz doskonałą lokalizację do organizowania dużych imprez plenerowych.

Zobacz jak wygląda nasz obiekt: www.jakubus.pl

Aktualnie poszukujemy Kandydatek / Kandydatów na stanowisko:

Kucharz/Kucharka

Miejsce pracy: Jakubowice (pow. namysłowski)

Zakres zadań:

  • Przegotowywanie dań

  • Wdrażanie HCCP

  • Utrzymywanie jakości dań i serwisu w restauracji

  • Zamawianie towaru

  • Pomoc przy układaniu menu sezonowego

    Miejsce pracy: obiekt hotelowy z restauracją, 3 salami bankietowymi, pięć zapleczy kuchennych

Kogo szukamy?

  • Osoby otwartej na nowe wyzwania zawodowe, kreatywnej, chcącej wprowadzać nowe rozwiązania w życie Hotelu Jakubus

  • Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej – możesz również z nami stawiać swoje pierwsze kroki w branży gastronomicznej, wówczas docenimy Twoją pasję do gotowania

  • Docenimy dobrą organizację czasu pracy, znajomość branży

  • Zależy nam na osobach samodzielnych, które przejmą odpowiedzialność za zadania

Oferujemy:

  • Pracę w pięknym i prestiżowym obiekcie

  • Możliwość awansu

  • Możliwość zakwaterowania dla osób zainteresowanych relokacją (do dyspozycji 2 mieszkania w bliskiej odległości od Hotelu: kawalerka (max 2 osoby) oraz 3 pokoje (4-5 osób), po remoncie, w stanie do zamieszkania (koszt użytkowania do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej)

  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

  • Prywatny pakiet medyczny

  • środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jakubowice,

Opolskie

Opolskie, Jakubowice
ID: 900552889