2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubuskie
  6. Kelner, barman, barista - Sława
Dodane 06 maja 2024

Kucharz/Kucharka - Stara Tawerna . Restauracja . Kawiarnia . Port

Lokalizacja

Sława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zapraszamy dołączenia do załogi Tawerny Kapitańskiej, wyjątkowego miejsca łączącego pasję do żeglarstwa z miłością do dobrej kuchni. Poszukujemy utalentowanego Kucharza, który pomoże nam tworzyć niezapomniane kulinarne doświadczenia dla naszych Gości.

Zakres obowiązków:

·        Przygotowywanie i prezentacja potraw zgodnie z menu tawerny,

·        Dbanie o najwyższą jakość i świeżość składników,

·        Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy,

·        Współpraca z zespołem kuchennym w celu zapewnienia sprawnego serwisu,

·        Przestrzeganie standardów sanitarnych i bezpieczeństwa żywności.

Wymagania:

·        Doświadczenie na stanowisku kucharza,

·        Znajomość technik kulinarnych i umiejętność pracy z różnymi składnikami,

·        Kreatywność w tworzeniu dań i pasja do gotowania,

·        Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją,

·        Znajomość standardów sanitarnych i higieny.

Oferujemy:

·        Pracę w niepowtarzalnej lokalizacji z bogatą historią żeglarstwa,

·        Możliwość rozwoju zawodowego i kreatywnego wyrażania się w kuchni,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,

·        Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu,

·        Elastyczne godziny pracy oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów do menu.

·        MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA

Proces rekrutacji:

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV i list motywacyjny) na wskazany adres e-mail.

Proces selekcji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz praktyczną ocenę umiejętności kulinarnych.

Oferujemy elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb kandydatów.

Oferujemy możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i mieć wpływ na atmosferę w Tawernie Kapitańskiej, przesyłaj swoją aplikację. Czekamy na osoby, które swoją pasją i umiejętnościami wpiszą się w duszę naszego miejsca!

Dołącz do naszej załogi i rozwijaj swoje kulinarne talenty!

Lokalizacja

Sława,

Lubuskie

Lubuskie, Sława
ID: 915220172