2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Mielno
Dodane 20 kwietnia 2024

Kucharz / Kucharka/ Pomoc kuchenna

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Mielno Holiday Apartments jest całorocznym hotelem rodzinnym.

Dla nas podstawą prowadzenia obiektu hotelowego jest zespół pracowników dla których praca jest czymś więcej i którzy kochają to co robią.

Aktualnie do naszego Hotelu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KUCHARZ/ KUCHARKA/ POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Mielno

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w restauracji hotelowej (wydawanie posiłków z karty menu)

  • przygotowywanie posiłków na imprezy okolicznościowe.

  • dbanie o czystość na stanowisku pracy,

  • dbanie o estetykę dań

WYMAGANIA

  • dyspozycyjność

  • samodzielność

  • pozytywne nastawienie

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność organizacji pracy

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Zaangażowania i pozytywnego podejścia do pracy

  • zorganizowania oraz umiejętności pracy pod presją czasu

  • gotowości do pracy w weekendy i święta

  • dyspozycyjności i punktualności

  • mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zakwaterowania na miejscu

  • przyuczenie do pracy i odpowiednie wprowadzenie w zakres obowiązków

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres podany w treści maila

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez firmę Mielno Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Mielnie, ul. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.”

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 729135550