2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Kucharz/Kucharka Mövenpick Grand Hotel Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do nowo otwartego Mövenpick Grand Hotel w centrum Wrocławia poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Kucharz/Kucharka

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dań zgodnie z menu i obowiązującymi standardami,

  • Dbanie o odpowiedni wygląd i estetykę potraw,

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat,

  • Zachowanie najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności,

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań,

  • Utrzymywanie porządku w kuchni oraz dbanie o stan techniczny sprzętu kuchennego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza (mile widziane w gastronomii hotelowej),

  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy,

  • Kreatywność i zdolność do tworzenia nowych, atrakcyjnych dań,

  • Zaangażowanie w utrzymanie najwyższych standardów jakości i higieny,

  • Wykazywanie się inicjatywą,

  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku,

  • Orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych,

  • Dokładność, cierpliwość, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dyspozycyjność.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 910495727