2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Zielonka
Dodane 02 maja 2024

Kucharz/Kucharka

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielonka

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Kochasz gotować i jesteś gotowy/a robić to w niesamowitym miejscu, czyli całorocznym ośrodku w Zielonce? Czujesz, że szybko znajdujesz wspólny język z dziećmi, młodzieżą i sprawia Ci to radość? Zapraszamy Cię do aplikowania na naszego Leśnego Kucharza w trakcie 6-dniowych wyjazdów integracyjnych dla dzieci i młodzieży, które będą odbywać się co tydzień (liczba i terminy turnusów do ustalenia indywidualnie w zależności od możliwości kandydata).

Lokalizacja: Ośrodek edukacyjny w Zielonce koło Warszawy

Planowany start turnusów: czerwiec

Twoje zadania:

  • układanie jadłospisu,

  • przygotowanie posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,

  • przydzielanie niektórych zadań uczestnikom turnusu (np. obieranie ziemniaków itp.) i nadzorowanie ich pracy,

  • racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizacja strat,

  • zgłaszanie kierownikowi turnusu wszelkich zagrożeń na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w żywieniu zbiorowym (przynajmniej pół roku),

  • umiejętności przygotowywania jadłospisu i różnorodnych posiłków,

  • znajomości procedur pracy w gastronomii (w tym przepisów BHP, HACCP),

  • ważnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • dyspozycyjności na 1 lub więcej turnusów (1 turnus trwa 6 dni od poniedziałku do soboty; liczba turnusów do ustalenia indywidualnie),

  • zaświadczenia o niekaralności (wypis z KRK),

  • wykształcenia gastronomicznego (mile widziane)

  • dobrej organizacji pracy,

  • biegłej znajomości języka polskiego,

  • dobrego kontaktu z dziećmi i młodzieżą.

Co oferujemy?

  • Umowę zlecenie lub b2b,

  • wynagrodzenie: 30-50 zł brutto za godzinę (do negocjacji) w zależności od formy zatrudnienia,

  • możliwość nawiązania stałej współpracy,

  • pełne wyżywienie w trakcie turnusu,

  • możliwość zakwaterowania na miejscu,

  • zastrzyk świeżego, leśnego powietrza,

  • przestrzeń do ekspresji siebie – jesteśmy otwarci na Ciebie i Twoje inspiracje,

  • pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy,

  • wpływ i sprawczość – Twoje pomysły i rozwiązania potraktujemy na serio,

  • szansę na dalszą współpracę w tym, bądź innym projekcie – ciągle powiększamy nasz zespół i poszukujemy wyjątkowych ludzi,

  • udział w zmianie społecznej i pracę z ludźmi, którym naprawdę zależy – jesteśmy marzycielami i chcemy zmieniać świat edukacji z energią i rozmachem!

To taka pigułka. Do kolejnego kroku, czyli rozmowy on-line, zaprosimy wybrane osoby. Być może właśnie Ciebie :)

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 914644628