2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Radom
Dodane 25 kwietnia 2024

Kucharz / Kucharka

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu jako Kucharz/Kucharka!

Restauracja Przyjaciele poszukuje utalentowanego kucharza/kucharki, który/a dołączy do

naszego zespołu pasjonatów.

Obowiązki:

 Przygotowywanie wysokiej jakości dań naszej kuchni zgodnie z naszymi standardami

receptur.

 Zachowanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa w kuchni.

 Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

 Współpraca z zespołem kucharskim w celu zapewnienia płynności pracy.

Wymagania:

 Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza/kucharki w restauracji (mile

widziane).

 Znajomość kuchni [kuchnia] oraz umiejętność przygotowywania różnorodnych potraw

przy użyciu różnych technik kulinarnych

 Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

 Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

 Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym wieczorami i weekendami.

Oferujemy:

 Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.

 Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

 Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

 Elastyczny grafik pracy.

 Możliwość udziału w szkoleniach i warsztatach kulinarnych.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje

CV wraz z krótkim listem motywacyjnym, w

którym opiszesz dlaczego chciałbyś/aś pracować w naszej restauracji.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 914445276