2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Ursynów
Dodane 22 kwietnia 2024

Kucharz / Kucharka

Wynagrodzenie

36 - 37 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Włoski Strajk – Kłobucka Ursynów specjalizująca się w pizzy napolitanskiej i nowocześniej kuchni włoskiej poszukuję kandydata na stanowisko samodzielnego kucharza

Opis stanowiska

• przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami,

• nadzór nad jakością przygotowywanych potraw,

• możliwość rozwoju

• możliwość uczestniczenia w tworzeniu menu

• utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP,

• dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,

Wymagania

• umiejętność pracy w zespole,

• samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy,

• komunikatywny język Polski .

• znajomość i przestrzeganie systemu HACCP,

• punktualność,samodzielność

• pasja i zamiłowanie do gotowania,

• doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza,

• książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

• gotowość do pracy zmianowej również w święta i weekendy.

Oferujemy

• wynagrodzenie od 32zł /h kwestia doświadczenia

• praca w systemie zmianowym,

• umowa zlecenie/umowa o pracę/b2b

• elastyczny czas pracy,

• praca w dobrze zorganizowanej kuchni

• możliwość rozwoju zawodowego,

• posiłek pracownicy

Zgłoszenia

• Zgłoszenia pod nr

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 913804443