2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Bielsko-Biała
Dodane 05 kwietnia 2024

Kucharz/ kucharka

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowy gastronomiczny koncept w kultowym lokalu w Bielsku Białej.

Poszukujemy osoby na stanowisko kucharz / kucharka!

Naszym celem jest stworzyć punkt na mapie Bielska Białej, do którego będziesz przychodzić do pracy z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, a jeżeli będziesz miał/a gorszy dzień, zadbamy o to aby był lepszy!

Twój zakres obowiązków

  • Znajomość receptur

  • Kreatywność przy tworzeniu menu

  • Dbanie o swoje miejsce pracy

  • Utrzymywanie kontaktów z innymi działami

  • Znajomość BHP (szkolenie gwarantujemy)

  • Łatwość nawiązywania kontaktów z Gośćmi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie gastronomiczne

  • Fajnie jeżeli umiesz zorganizować sobie prace

  • Zaangażowanie oczywiście jest obowiązkowe

  • Praca w zespole oczywista

  • Dyspozycyjność wpływa na Twoja korzyść

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne - możemy zrobić

To oferujemy

  • Mnóstwo szkoleń

  • Miła atmosfera

  • Możliwość współtworzenia kultowego miejsca na mapie Bielska - Białej

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 884017436