2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Skrzynki
Joanna Suterska
Dodane 03 maja 2024

Kucharz / kucharka

Lokalizacja

Skrzynki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Instytut Skrzynki – Instytut Dokumentacji, Rozwoju i Promocji Dziedzictwa Kulturowego i Kulinarnego Powiatu Poznańskiego, Plac Parkowy 1, 62-060 Skrzynki

poszukuje kandydata na stanowisko: Kucharz/kucharka w Dworze Skrzynki

Wymiar etatu: 1 etat

Liczba wolnych stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Skrzynki (62-060), Pl. Parkowy 1 (gmina Stęszew)

 Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z wcześniej ustalonymi standardami

  • Dbałość o porządek i dyscyplinę w miejscu pracy - HACCP

  • Monitorowanie stanu magazynowego produktów, zgłaszanie przełożonemu

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat

  • Dbałość o właściwy stan urządzeń w kuchni

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających z zajmowanego stanowiska

  • Dbałość o powierzone mienie

 Wymagania konieczne:

  • Znajomość podstawowych zasad sanitarno-epidemiologicznych w gastronomii

  • Dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Znajomość kuchni polskiej i staropolskiej będzie dodatkowym atutem

  • Wysoka kultura osobista i silna motywacja do pracy

  • Elastyczność i dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Nieposzlakowana opinia

 Informacje o obiekcie znaleźć można na stronie www.dworskrzynki.pl

Lokalizacja

Skrzynki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Skrzynki
ID: 857069445