2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Zwierzyniec
Dodane 22 maja 2024

Kucharz – Kierownik Śniadań w Ziyad Restauracja

Lokalizacja

Kraków, Zwierzyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy KUCHARZY do restauracji w Krakowie: ZIYADA RESTAURACJA- na Zamku w Przegorzałach (obecnie Zinar Castle).

Kim jesteśmy?

Grupa ZR HOTELE istnieje od 1990 roku. W skład grupy wchodzą: ZIYAD Restauracja, Zinar Castle, Forest Hotel, Dwór w Tomaszowicach, Restauracja Nowy Spichlerz, Pałac w Bobrku, Wyspa Biskupia w Karlinie.

Zamek w Przegorzałach jest po generalnej modernizacji i już od października zeszłego roku przyjmujemy Gości do restauracji ZIYAD w nowej odsłonie.

W związku z tym wyjątkowym projektem, poszukujemy osób z doświadczeniem w gastronomii, które swoją osobą wzmocnią nasz zespół kuchni.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami

  • zapewnienie wysokiej jakości usług

  • zachowanie estetyki wydawanych dań

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • staranność i sumienność

  • uczciwość i zaangażowanie

  • doświadczenie zawodowe i chęć ciągłego rozwoju

  • pasja do gotowania

  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

  • pyszną kawę z rana na rozruch w pracy :)

  • przyjazną i pozytywną atmosferę w pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • rozwój oraz możliwość zdobycia doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego i wewnętrzne awanse w strukturach firmy

  • doświadczenie z otwarcia restauracji

  • miejsce parkingowe

Prosimy o dopisanie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10

maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)

oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w

związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego

przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Administratorem danych osobowych jest firma ZR HOTELE sp. z o.o. Kraków sp.k, z siedzibą w Krakowie, ul. Jodłowa 13. Dane są przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane podczas procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty ich pozyskania. Dane przetwarzane będą zgodnie z wymogami RODO zawartymi w regulaminie polityki prywatności opublikowanej na stronie internetowej hotelu (www.uziyada.pl), z którą należy się zapoznać i zaakceptować przed złożeniem CV.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec
ID: 920144589