2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Puławy
Dodane 26 kwietnia 2024

Kucharz- Hamsa restobar Kazimierz Dolny

Wynagrodzenie

32 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Hamsa (kuchnia bliskowschodnia) W sercu Kazimierza Dolnego, która swoim wystrojem oraz aromatami przeniesie gości na Bliski Wschód.

Poszukujemy Kucharzy którzy będą z nami współtworzyć wyjątkowe dania i atmosferę.

Oferujemy:

  • możliwość tworzenia od podstaw kuchni, inspirowanej restauracją Hamsa w Krakowie,

  • rozwój poprzez udział w szkoleniach gastronomicznych,

  • możliwość wyjazdu, umożliwiającego poznanie kuchni i kultury,

  • zniżki pracownicze na potrawy, serwowane w restauracji.

Oczekujemy:

  • pasji w gotowaniu i kreowaniu nowych potraw,

  • otwartości na smaki kuchni bliskowschodniej,

  • doskonałej organizacji pracy własnej,

  • aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia,

Twoje obowiązki:

  • współtworzenie unikatowej restauracji,

  • przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami restauracji,

  • budowanie menu w oparciu o własne doświadczenia i znajomość kuchni bliskowschodniej.

Daj się poznać i zostaw nam swoje CV poprzez przycisk "Napisz wiadomość".

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 657412805