2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Aniołki
Dodane 08 kwietnia 2024

Kucharz - Gdańsk, ul. Dębowa [zakład produkcyjny]

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Rekeep Polska jest Grupą Kapitałową z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku. Świadczy m.in. usługi żywienia zbiorowego na terenie całej Polski. Do nowopowstającego zakładu produkcyjnego poszukujemy chętnych kobiet i mężczyzn do pracy na stanowisku Kucharz w wymiarze pełnego etatu. Obiekt jest nowoczesny i zautomatyzowany, zajmuje się produkcją gotowych posiłków.

Adres: zakład produkcyjny mieści się przy ul Dębowej 7

Rozpoczęcie pracy od zaraz

Godziny pracy: 06:00-14:00/07:00-15:00

Obowiązki:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami, dbanie o ich jakość

  • nadzór nad procesem produkcji posiłków

  • obsługa maszyn do produkcji posiłków

  • planowanie pracy zespołu, nadzór nad wykonywaniem zadań

  • zapewnienie prawidłowego pakowania potraw

  • monitorowanie czystości w kuchni i na stanowisku pracy

  • stosowanie się do zasad BHP w obrębie zakładu i na stanowisku pracy

Nasze Wymagania:

  • gotowość do szybkiej nauki obsługi maszyn

  • dyspozycyjność w godzinach 6-22 w trybie ciągłym, również weekendy i święta

  • rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

  • brak przeciwwskazań do pracy przy maszynach w ruchu i aktualnej książeczki sanepidu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Szkolenie w zakresie przygotowywania dań kateringowych.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży kateringowej.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 910298883