2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Białystok
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 12 kwietnia 2024

Kucharz - Doradca Kulinarny

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Jesteśmy RM Gastro - europejskim twórcą profesjonalnych urządzeń gastronomicznych.

Poszukujemy Kucharza na stanowisko: Młodszy Doradca Kulinarny

Region: Centralna Polska - województwa łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie.

Dołącz do nas i przestaw swoją karierę na nowe tory!

Twoje zadania:

  • Prowadzenie szkoleń kulinarnych (posprzedażowych) z obsługi pieców konwekcyjno-parowych, w obiektach gastronomicznych w podległym regionie.

  • Dzielenie się wiedzą i pasja kulinarną ze szkolonym personelem.

  • Udział w projektach firmy typu pokazy, targi gastronomiczne itp.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia jako Kucharz.

  • Doskonałe umiejętności kulinarne.

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Wykształcenie kierunkowe będzie atutem.

Oferujemy:

  • Pracę etatową, w systemie od poniedziałku do piątku.

  • Samochód służbowy, laptop i telefon.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i profesjonalnych szkoleń.

Masz pytania? Skontaktuj się z Rekruterką Anną: Tel./WhatsApp: 60********40

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 911284022