2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Kołobrzeg
Dodane 27 maja 2024

Kucharz do restauracji Mamma

Wynagrodzenie

32 - 43 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O Mammie

Mamma to połączenie polskiej gościnności, włoskiej kuchni i międzynarodowych standardów, a wszystko to w swobodnej i przyjaznej atmosferze, którą określamy jako "free people space". Nasza przestrzeń to wypadkowa kulinarnych podróży, uniesień i fascynacji, efekt wielu eksperymentów i poszukiwań najlepszych smaków. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na jakość, co przekłada się na oryginalne produkty i przyjazną obsługę, dzięki której każdy czuje się tu wyśmienicie, niezależnie od okazji. Karmimy gości pyszną pizzą, poimy zmyślnymi koktajlami i radujemy dobrą muzyką :) Lokal w sezonie jest zawsze pełny, a nasza ekipa ma pełne ręce roboty.

Jak gotujemy

Mamma to włoska kuchnia, wsparta uniwersalnymi daniami głównymi. Nasza karta jest pełna włoskich przystawek, makaronów, risotto czy ravioli. Rano serwujemy śniadania, w ciągu dnia dodatkowo pizzę - obydwie te sekcje obsługuje osobna ekipa. W naszej kuchni co do zasady nie używamy półproduktów. Nawet trudniejsze, wieloskładnikowe czy czasochłonne pozycje są przygotowywane od zera. W sezonie jesteśmy pełni od rana do nocy i obsługujemy nawet 1000 osób dziennie!

Nasza ekipa

Nad naszymi restauracjami na stanowisku Executive Chef czuwa Rafał Lorenc, pochodzący z Warszawy szef kuchni o bogatym doświadczeniu, ćwierćfinalista programu Top Chef, właściciel koszalińskiej restauracji Projekt Kuchnia, wyróżnionej w przewodniku Poland Top Best Restaurants. Dzięki Rafałowi cały czas rozwijamy nasze menu o nowe pozycje i zwiększamy umiejętności kulinarne zespołu, mając pewność co do jakości wszystkiego, co serwujemy. Każda restauracja w naszej grupie ma także swojego szefa kuchni, który czuwa nad bieżącymi zadaniami operacyjnymi, jakością dań i produktów i dobrą atmosferą w zespole.

Obowiązki

- co tu dużo mówić: przygotowywanie dań zgodnie z recepturami;

- dbanie o czystość i dobrą organizację sekcji.

Poszukujemy osób, które:

- mają doświadczenie na stanowisku kucharza;

- są dyspozycyjne całorocznie (będziemy także poszukiwać dodatkowych osób na sezon letni, można się już zgłaszać, zaznaczając to w wiadomości);

- są gotowe do pracy w wymiarze ~180-220 h miesięcznie (możliwość ustalenia z managerem preferowanej liczby godzin).

Dodatkowo docenimy:

- znajomość / doświadczenie w kuchni włoskiej.

Oferujemy:

- pracę z doświadczonym Executive Chefem kuchni, od którego można się dużo nauczyć;

- przyjazną atmosferę pracy;

- wiele możliwości rozwoju czy zmian kuchni w ramach grupy 3 restauracji;

- różnorodne benefity pracownicze, w tym bezpłatne napoje oraz posiłek pracowniczy oraz zniżki pracownicze w całej grupie restauracji;

- premia od obrotu, udział w napiwkach kelnerskich, dodatek za niepalenie.

Wypłata składa się z kilku części:

  • stawka godzinowa: od 26 do 28 zł za godzinę na rękę w zależności od wiedzy i umiejętności.

  • udział w napiwkach (ok. 400-600 zł  na rękę miesięcznie przy 200h);

  • premia od obrotu (ok. 150-300 zł na rękę miesięcznie przy 200h).

Łącznie nasi kucharze zarabiają 6500 zł na rękę miesięcznie przy 200h pracy. Podane w ogłoszeniu widełki są stawką brutto przy 200h pracy miesięcznie i umowie zlecenie.

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysyłać przez OLX. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 919687031