2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

Kucharz do renomowanej restauracji

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis stanowiska: Szukamy energicznych i zaangażowanych osób do naszego zespołu kuchni gorącej oraz produkcyjnej. Jesteśmy renomowaną restauracją, Willa Biała, która specjalizuje się w kuchni galicyjskiej i europejskiej. Jeśli masz pasję do gotowania, jesteś kreatywny(a) i chcesz być częścią naszego zespołu, to chcielibyśmy Cię poznać!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z przepisami i standardami restauracji.

  • Przygotowywanie produkcji.

  • Obsługa sprzętu kuchennego

  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu kuchni.

  • Zachowanie najwyższych standardów higieny i jakości .

Wymagania:

  • Pasja do gotowania i chęć do nauki

  • Kreatywność i zdolność do pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność i dokładność w przygotowywaniu potraw.

  • Gotowość do pracy w zmianach, w tym w weekendy i święta.

  • Doświadczenie w pracy na kuchni minimum 2 lata

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży gastronomicznej.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Szkolenia wewnętrzne i możliwość zdobycia nowych umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Wysokość wynagrodzenia będzie załeżala od doświadczenie i zaangażowania.

Jeśli jesteś gotów(a) przyjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu kuchni, czekamy na Twoją aplikację! Prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego przez formularz OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912728354