2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Marki
Dodane 29 kwietnia 2024

!! Kucharz do cateringu dietetycznego 6 665,11/7432 PLN netto !!

Wynagrodzenie

9 227 - 10 288,11 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Natural Brands Sp. z o.o. jest firmą skoncentrowaną na produkcji wysokiej jakości zdrowej żywności. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Szukamy zdolnego kucharza do cateringu dietetycznego 2500-3000 pudełek/dzień. Jeżeli chcesz rozwijać się razem z nami i zależy Ci na stałej i stabilnej pracy - to ta oferta jest dla Ciebie!!!

Stanowisko: kucharz

Miejsce pracy: Warszawa Marki

Region: Mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw, w tym kontrola ich jakości i smaku

  • zachowanie wysokiego poziomu czystości i higieny na swoim stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w żywieniu zbiorowym, szczególnie mile widziane w cateringu dietetycznym

  • umiejętność czytania raportów produkcyjnych, szczególnie mile widziane z programów cateringowych np.: Caterings lub Masterlife

  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne

  • wiedza o higienie i bezpieczeństwie żywności

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania szybkich decyzji

  • pasja do gotowania i chęć ciągłego rozwoju swoich umiejętności

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, a po okresie próbnym umowę o pracę

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym, młodym zespole

  • możliwości rozwoju zawodowego, zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia zawodowego

  • odzież dostosowaną do warunków pracy

  • zakup żywności na preferencyjnych warunkach

  • pracę w komfortowych warunkach lokalowych

Sposób aplikacji:

  • wysyłka CV

Pracujemy od poniedziałku do piątku! Również w wybrane niedziele.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Natural Brands Sp. z o.o. z siedzibą w Markach ul. Piłsudskiego 5C. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku.

Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 786474332