2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Poznań
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Kucharz do bufetu

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • wykształcenie: zasadnicza szkoła gastronomiczna – specjalność kucharz,

  • mile widziane kursy doszkalające,

  • umiejętność obsługi urządzeń gastronomicznych,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziana umiejętność pieczenia podstawowych ciast,

  • umiejętność utrzymania ładu i porządku na stanowisku pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • życzliwość,

  • dyspozycyjność: praca dwuzmianowa z uwzględnieniem weekendów.

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie różnych dań do punktu gastronomicznego z uwzględnieniem pieczenia podstawowych ciast,

  • współpraca przy tworzeniu zamówień,

  • odbieranie towarów i sprawdzanie zgodności towaru z fakturą,

  • przygotowywanie cateringów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego przez portal olx.pl, na adres: Wielkopolskie Centrum Onkologii ul. Garbary 15, Poznań 61-866.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: Wielkopolskie Centrum Onkologii z siedzibą w Poznaniu (61-866) ul. Garbary 15, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Administratora w okresie 1 miesiąca. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że dane podane w dokumentach aplikacyjnych są zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli obowiązku informacyjnego umieszczonej na stronie internetowej WCO, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. Ponadto Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Informujemy, że Administratorem danych jest Wielkopolskie Centrum Onkologii z siedzibą w Poznaniu, ul. Garbary 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 650592577