2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łódź
  7. Kucharz - Górna
Dodane 13 czerwca 2024

Cukiernik catering dietetyczny

Wynagrodzenie

6 850 - 7 198 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Healthy Food Catering jest firmą produkującą posiłki z kuchni całego świata w formie diety pudełkowej. Firma należy do prężnie rozwijającej się gałęzi przemysłu gastronomicznego. Stanowisko jest bardzo atrakcyjne, jeśli szukasz pracy w gastronomii.

Oferujemy:

  • pełen etat

  • pracujemy 5 dni w tygodniu (wszystkie soboty wolne i duże święta)

  • elastyczny grafik (zawsze staramy się dostosować)

  • praca w godzinach głownie 8-16 lub 5-13 (parę dni w miesiącu) praca zmianowa według grafiku

  • prywatna opieka medyczna - MEDICOVER

  • karta MULTISPORT

  • ubezpieczenie grupowe

  • posiłki pracownicze

  • łatwy dojazd do firmy

Opis stanowiska:

  • doświadczenie w pracy na kuchni , mile widziane doświadczenie przy żywieniu zbiorowym.

  • organizacja czasu i swojego stanowiska pracy

  • znajomość technik gotowania oraz cukiernictwa

odwiedź nasz profil na Instagramie : healthy_food_catering

 Prosimy o wysyłanie CV w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Zakład mieści się przy ul. 3 maja 64/66 (obok Selgrosa ul. Pabianicka)

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 920313441