2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 24 kwietnia 2024

Kucharz Chleboteka

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Rozwijamy się i poszukujemy osób do nowo otwierającej się lokalizacji na stanowisko:

Kucharz:

Jakie będą Twoje obowiązki?

- przygotowywanie pozycji z menu zgodnie z recepturami.

- organizacja listy produkcyjnej na daną sekcje.

- utrzymanie czystości na stanowisku.

- dbanie, o jakość i świeżość wydawanych potraw.

- ścisła współpraca z Szefem kuchni

Jakie są nasze oczekiwania?

- ważna książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych.

- otwartość na nowe menu oraz zmieniające się elementy w karcie.

- samodzielność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

- przede wszystkim dobre nastawienie i chęć poznania naszego podejścia do kuchni.

Co oferujemy?

- umowę zlecenie (przez pierwsze 3 miesiące), potem możliwość przejścia na umowę o prace w pełnym wymiarze.

- praca w młodym i energicznym zespole.

- rabaty pracownicze na produkty Chleboteki (i nie tylko).

- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i pracę w zgranym, oraz wciąż rozwijającym się zespole.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912480393