2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Psie Pole
Dodane 25 kwietnia 2024

Kucharz - Browar Stu Mostów

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do Browaru Stu Mostów przy ul. Długosza poszukujemy kucharza z doświadczeniem. Prowadzimy obecnie dwa lokale, sklep w którym serwowane są głównie kanapki i produkowane rzemieślnicze przetwory, a docelowo ma być miejscem śniadaniowym, oraz Taproom, z szerokim wyborem piwa craftowego, w którym serwujemy dania restauracyjne.

Ideą, która nam przyświeca jest pairing dań z piwem oraz wykorzystanie go (lub jego składników) w kuchni. Chcemy tworzyć niepowtarzalne miejsce z wyjątkowym menu.

Główne zadania na stanowisku:

  • praca na sekcji dań ciepłych lub dań zimnych oraz na wydawce;

  • prowadzenie gospodarki magazynowej;

  • dbanie o czystość i higienę pracy;

  • udział w serwisie;

  • utrzymywanie wysokiej jakości potraw wychodzących z kuchni;

  • stosowanie się do receptur dań i procedur obowiązujących w kuchni;

  • wspieranie zespołu kuchennego.

Co oferujemy?

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym;

  • duże możliwości rozwoju (planujemy rozwijać nasze miejsca i tworzyć nowe koncepty);

  • kartę zniżkową na produkty Browaru Stu Mostów;

  • preferencyjne ceny posiłków pracowniczych;

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i pracę w sympatycznym zespole;

  • elastyczny grafik pracy - mamy dwa miejsca, funkcjonujące w różnych godzinach;

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia;

Czego wymagamy?

  • dbania o własny rozwój i zaangażowania w pracę;

  • min. roku doświadczenia w pracy na kuchni;

  • umiejętności samodzielnej organizacji stanowiska pracy oraz dbania o jego czystość;

  • umiejętności stosowania się do przepisów i receptur;

  • punktualności;

  • kultury osobistej i pozytywnego nastawienia;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • dyspozycyjności (szczególnie w weekendy);

  • dokładności i sumienności w pracy.

CV ze zdjęciem prosimy nadsyłać przez formularz OLX. Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Browar Stu Mostów Sp. Z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn.zm.).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 890031227