2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Bydgoszcz
Dodane 27 maja 2024

Kucharz - Boska Wenecja

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Boska Wenecja to zupełnie nowa przestrzeń na mapie Bydgoszczy. Zapraszamy do współtworzenia tego wyjątkowego miejsca. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: kucharz.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dań według receptur

  • dokonywanie zmian w zakresie menu, opracowywanie nowych receptur we współpracy z przełożonymi oraz wykonywanie kalkulacji cenowych

  • zamawianie towarów

  • kontrolowanie czystości stanowisk pracy

  • przestrzeganie norm i standardów HACCP

  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętności kulinarne w zakresie kuchni polskiej i nie tylko, znajomość najnowszych trendów w gastronomii

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność, uczciwość

Oferujemy:

  • współtworzenie nowego kompleksu gastronomicznego Boska Wenecja

  • możliwość rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 903825367