2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Fabryczna
Dodane 22 maja 2024

Kucharz Browar Stu Mostów Świdnicka

Wynagrodzenie

27,70 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

STANOWISKO : KUCHARZ / MŁODSZY KUCHARZ

MIEJSCE : ŚWIDNICKA, WROCŁAW

POSZUKUJEMY OSÓB:

  • Dążących do podnoszenia swoich umiejętności gotowania kuchni bazującej na lokalnych produktach

  • Chcących poznać tajniki łączenia jedzenia z produkowanym przez Nas piwem

  • Ceniących sobie czystość i atmosferę pracy

  • Kreatywnych i zaangażowanych w tworzenie nowych dań

  • Dyspozycyjnych minimum 4 dni w tygodniu - głównie w weekendy

PRACUJĄC Z NAMI OTRZYMUJESZ

  • Stabilne warunki zatrudnienia oparte o stałą umowę, dopasowaną do Twoich potrzeb

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w świetnej lokalizacji tuż obok wrocławskiego Rynku

  • Możliwość pracy na najlepszych lokalnych produktach

  • Perspektywę rozwoju oraz możliwość pogłębiania wiedzy oraz dzielenia się nią

TWOJE OBOWIĄZKI :

  • Praca zgodnie z wyznaczonymi standardami i recepturami

  • Organizacja i planowanie produkcji na własne stanowisko

  • Utrzymanie czystości na stanowisku

Od kandydatów oczekujemy ważnej książeczki i badań do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz minimum podstawowego doświadczenia na stanowisku kucharza.

CV prosimy wysyłać poprzez aplikację OLX Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje. W nadesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Dobrze Warzone  Sp. Z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn.zm.)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 780629790