2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Kucharz - Berlin

Wynagrodzenie

11 340 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyRekrutacja online

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Kucharza.

OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!

Klient prowadzi Hotel pod samym Berlinem.

Szczegóły: Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia) Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie Miejsce: 14513 Teltow, pod Berlinem, Niemcy

Obowiązki: - w Hotelu panuje głowie kuchnia klasyczna, śródziemnomorska- bufet, układanie menu - współpraca z szefem kuchni

Wymagania: - doświadczenie w branży - znajomość języka niemieckiego A1/A2

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie-  2700 € brutto/mies - możliwość zakwaterowania- w pełni wyposażone wraz z WIFI - umowę z niemieckim pracodawcą - 3 zmianowy system pracy - zapewnione wyżywienie - wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numer  66*******82

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911038308