2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Rolbik
Dodane 30 kwietnia 2024

Kucharz a'la carte w Siedlisku Milachowo

Wynagrodzenie

6 117 - 7 584 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rolbik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Siedlisko Milachowo to nowy obiekt hotelarski znajdujący się w niewielkiej, kaszubskiej wsi Rolbik. Naszym celem jest zapewnienie gościom odpoczynku oraz przeżyć kulinarnych na najwyższym poziomie. Chcemy aby to nasza gościnność sprawiała, że goście będą do nas wracać.

Do zespołu Siedliska MIlachowo poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharz a'la carte.

Jakiej osoby szukamy?

  • Zaangażowanej w pracę, kreatywnej i pasjonującej się gastronomią,

  • Dyspozycyjnej i chętnej do pracy w weekendy oraz święta,

  • Samodzielnej, odpowiedzialnej i dobrze zorganizowanej,

  • Potrafiącej pracować pod presją czasu,

  • Posiadającej doświadczenie na podobnym stanowisku - nie jest to warunek konieczny, wszystkiego Cię nauczymy :)

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, docelowo umowy o pracę,

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy, którą będziemy tworzyć wspólnie,

  • Pełne wdrożenie w obowiązki oraz wsparcie w codziennej pracy,

  • Ryczałt samochodowy.

Co będzie Twoim obowiązkiem?

  • Przygotowywanie wysokiej jakości dań oraz dbanie o ich prezentację,

  • Trzymanie się określonych receptur gastronomicznych,

  • Współpraca z szefem kuchni oraz pozostałą częścią personelu,

  • Racjonalne gospodarowanie towarem,

  • Przestrzeganie zasad HACCP, norm sanitarnych, dbałość o czystość i higienę pracy,

  • Dbanie o właściwy stan urządzeń kuchennych.

Lokalizacja

Rolbik,

Pomorskie

Pomorskie, Rolbik
ID: 909253750