Przejdź do głównej części
Wiadomości

Powiadomienia

Dodaj ogłoszenie
Dodane 22 października 2024

Kucharz a'la carte

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kucharz a’la carte w Zamku Topacz

Poszukujemy utalentowanego i kreatywnego Kucharza a'la carte, który dołączy do naszego zespołu w Zamku Topacz. Jeśli pasjonujesz się kulinariami, cenisz sobie wysoką jakość serwowanych potraw oraz chcesz pracować z uznanym szefem kuchni, który zdobył swoje doświadczenie w renomowanych restauracjach na całym świecie to jest oferta dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dań a'la carte według najwyższych standardów

  • Dbanie o estetykę i smak serwowanych dań

  • Kontrola jakości używanych produktów

  • Współpraca z innymi członkami zespołu kuchennego

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Kucharza a'la carte

  • Znajomość nowoczesnych technik kulinarnych

  • Kreatywność i pasja do gotowania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w prestiżowej restauracji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Współpracę z szefem kuchni, który ma na swoim koncie wiele sukcesów i jest znany ze swojej innowacyjności oraz pasji do tworzenia wyjątkowych dań

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

  • Imprezy pracownicze i aktywności zespołowe: imprezy świąteczne oraz integracyjne

  • Pakiet benefitów pracowniczych, w tym zniżki na posiłki oraz prywatną opiekę medyczną, karty multisport

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 923101044