2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Kołobrzeg
Dodane 20 maja 2024

Kucharz a' la carte oraz bufetowy

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem Hotelu Leda SPA poszukujemy kandydata na stanowisko :

Dołącz do nas, jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia.

Poszukujemy osoby:

• odpowiedzialnej, sumiennej i obowiązkowej;

• samodzielnej, komunikatywnej;

• dyspozycyjnej

• posiadającej doświadczenie na stanowisku;

Obowiązki:

•  dbałość o przygotowanie posiłków zgodnie z recepturą;

•  kontrola i dbałość o jakość, walory smakowe, wygląd oraz odpowiednie gramatury wydawanych posiłków;

Oferujemy:

•  stabilne zatrudnienie

•  możliwość rozwoju zawodowego

•  ciekawe wyzwania zawodowe

•  dobrą i życzliwą atmosferę pracy

• możliwości noclegowe

Wynagrodzenie będzie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Prosimy o przysłanie CV, z dopisaniem klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez Różewscy SPA Sp. J z siedzibą w Kołobrzegu, zgodnie z postanowieniami. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Zasadami Przetwarzania Danych z dnia 25 maja 2018 r. i akceptuję ich postanowienia. Pozostaję świadomy/a, że mogę w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym powyżej celu.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 676594586