2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Małopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kraków
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Grzegórzki
Dodane 29 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Księgowość Polska poszukuje osoby na stanowisko Księgowego/Księgowej do działu Ksiąg Przychodów i Rozchodów. Jeśli jesteś osobą dokładną, zorganizowaną, posiadającą umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i rozliczanie ksiąg przychodów i rozchodów firm, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

  • sporządzanie deklaracji podatkowych;

  • analiza dokumentów księgowych;

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie spraw księgowych;

  • utrzymywanie porządku i zgodności dokumentów;

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne mile widziane (preferowane kierunki związane z rachunkowością lub finansami);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość przepisów podatkowych i prawa rachunkowego;

  • umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole;

  • bardzo dobra znajomość obsługi programów księgowych, znajomość obsługi systemu ENOVA mile widziana;

  • umiejętność prowadzenia ksiąg handlowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • benefity, w tym możliwość korzystania ze studia sportu „kari mata studio”, znajdującego się w tym samym budynku;

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie koleżeńskie;

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 910308182