2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Warszawa
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Warszawska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko: KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-prawnym i ich ewidencja,

  • wystawianie i księgowanie dokumentów księgowych, w tym sprzedaży towarów i usług zgodnie

  • z obowiązującymi przepisami podatkowymi,

  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji magazynowej, a także związanej z majątkiem trwałym oraz wyposażeniem,

  • przygotowywanie i dokonywanie płatności bankowych,

  • księgowanie wyciągów bankowych i innych dokumentów księgowych,

  • sporządzanie zestawień i raportów księgowych;,

  • uzgadnianie i monitorowanie sald kont

  • bilansowych,

  • prowadzenie kasy gotówkowej,

  • przygotowywanie informacji dla audytorów,

  • obsługa petentów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (mile widziane wyższe /preferowane kierunki: finanse,rachunkowość, podatki),

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • mile widziana znajomość programu finansowo-księgowego RAKS SQL;

  • zdolności analityczne, dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • premie uznaniowe,

  • dodatkowe świadczenia,

  • miłą atmosferę.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919609801