2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Małopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kraków
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Dębniki
Dodane 10 czerwca 2024

Księgową / Księgowego zatrudnię

Wynagrodzenie

8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma poszukuje Księgowej / Księgowego do prowadzenia trzech firm.

(Proszę o nieskładanie ofert przez Biura Rachunkowe ,oraz ofert jako - dodatkowa praca.)

Zakres obowiązków:

  • samodzielne powadzeni pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego,

  • wprowadzanie dokumentów do programu finansowo- księgowego ( CDN OPTIMA ),

  • rozliczanie kont rozrachunkowych,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • sporządzenie deklaracji podatkowych JPK, VAT, CIT, PIT, PCC,

  • sporządzanie sprawozdań GUS,

  • kontakt z US, ZUS,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • rozliczanie kaucji gwarancyjnych,

  • podstawowa znajomość kadr i płac PŁATNIK.

    Wymagania:

    • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości- warunek konieczny,

    • znajomość programy CDN OPTIMA,

    • zaangażowanie .

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę - pełny etat,

    • pracę w spokojnej, pozytywnej atmosferze,

    • długotrwałą współpracę w stabilnej firmie,

    • system premiowy,

    • parking,

    • wynagrodzenie 6000,00 zł netto.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r, o ochronie danych osobowych ( Dz.U.z 2002 r.Nr 101,poz 926 ze zm.)"

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 919490467