2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Łódzkie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 13 maja 2024

Księgowa do prowadzenia ksiąg rachunkowych

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowo – Podatkowe w Tomaszowie Mazowieckim poszukuje księgowej do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek;

- Sporządzanie raportów, sprawozdań i formularzy dla instytucji zewnętrznych - US, GUS, ZUS, jak i na potrzeby wewnętrzne;

- Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT;

- Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;

- Zamykanie i podsumowywanie okresów rozliczeniowych;

- wprowadzanie dokumentów sprzedażowych, zakupowych oraz kasy i banków;

- kontakt z klientem oraz z zewnętrznymi instytucjami w imieniu klienta.

Od kandydatów oczekujemy:

- zaangażowania, sumienności i dokładności w realizacji powierzonych obowiązków;

- organizacji pracy własnej;

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- mile widziane wykształcenie w kierunku finansów i rachunkowości;

- mile widziana umiejętność pracy w programie Comarch ERP Optima.

Zapewniamy:

- pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;

- szkolenia podnoszące kwalifikacje;

- pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole;

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia.

Poszukujemy również osoby do przyuczenia. Więc jeśli nie masz doświadczenia, a jesteś osobą ambitną oraz chętną do nauki, zachęcamy do wysłania swojej aplikacji.

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV przez portal OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 882453733