2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Grzegórzki
Dodane 25 kwietnia 2024

KROJCZY/ KROJCZA z doświadczeniem

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszej szwalni w Krakowie poszukujemy krojczego/krojczej z doświadczeniem.

Szyjemy konfekcję damską: bluzki, sukienki, spodnie, lekkie kurtki, oraz akcesoria. Dzianina i tkanina.

Twój zakres obowiązków

  • krojenie nożem do wielu warstw i lagowanie materiału na stole do krojenia

  • rozkładanie form i tworzenie układów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Mile widziana umiejętność szycia

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny wymiar czasu (pół etatu dla zainteresowanych)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca w polsko-ukraińskim zintegrowanym zespole

O nas

W KOKOworld wierzymy, że za każdym produktem stoi człowiek i jego historia. Kochamy tworzyć dla Was kolekcje inspirowane kulturami świata, a nasze krawcowe kochają szyć. KOKOworld to pierwsza polska marka sprzedająca kolekcje z bawełny z certyfikatem Fairtrade!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 51*******87

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 914216219