2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Bielany
Dodane 23 maja 2024

Krawcowa/ Pełny etat/Mała pracownia

Wynagrodzenie

28,10 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów do szycia

  • Zszywanie materiałów, tworzenie gotowych ubrań

  • Naprawa i modyfikacja odzieży

  • Praca z różnego rodzaju maszynami do szycia

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

  • Dbanie o jakość wykonanych ubrań

  • Przestrzeganie terminów

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy jako krawiec/krawcowa

  • Znajomość technik krawieckich oraz obsługi maszyn krawieckich

  • Umiejętność czytania i interpretacji wzorów krawieckich

  • Precyzja i dokładność w pracy

  • Kreatywność i umiejętność podążania za trendami w modzie

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Terminowość i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

  • Znajomość materiałów i tkanin używanych w procesie krawieckim

  • Umiejętność naprawy ubrań i wykonywania przeróbek według potrzeb klienta

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach

  • Elastyczne godziny pracy

O nas

Nasza pracownia krawiecka Weroniki Górskiej, działa na rynku od 2018 roku. Jesteśmy małą, lecz dynamiczną pracownią krawiecką, specjalizującą się w szytej na miarę odzieży najwyższej jakości. Nasze wyroby wykonujemy z najlepszych materiałów, tworząc zarówno proste spódnice i koszule, jak i skomplikowane gorsety, suknie wieczorowe oraz suknie ślubne, a także niestandardowe projekty. Cechuje nas precyzja wykonania i pasja do tworzenia odzieży, która zachwyca swoją jakością i unikalnością.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej: weronikagorska.com.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy wyjątkowe kreacje, które będą inspiracją dla naszych klientów!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 917938031